SRC/VHF-kurs hos Bodø Radio

Velkommen til SRC/VHF-kurs hos Telenor Maritim Radio, Bodø Radio, Jakhelln Brygge 9.februar kl18.00 –
 
Som et ledd i klubbens HMS-arbeid anskaffet vi i fjor to VHF-radioer med lisenser knyttet til klubben, til bruk for klubbens padleledere under klubbarrangement. Det viktigste i pensum vil bli gjennomgått og det er gratis for medlemmer. Påmelding gjøres her
Dersom du ønsker å ta sertifikatet må du ordne det selv og du finner all informasjon om hvordan dette gjøres og pris hos Telenor Maritim Radio.
Pensum for SRC/VHF-sertifikat er dekket i boken Mayday! som klubben har noen eksemplarer av til utlån, og den er også til låns på biblioteket. Den finnes også som APP med en rekke nyttige øvingsoppgaver.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *