Utvidet tilbud – Jervenduken

Jerven har utvidet sitt tilbud til Bodø Kajakklubb sine medlemmer. Tilbudet gjelder nå modellene Fjellduken Original, Hunter og Extreme. Tilbudet gjelder kun duker i oransje farge, også kalt rescue-utgave:

Fjellduken Original veil. 1130,- tilbudspris  760,- Fjellduken Hunter  veil. 2370,- tilbudspris 1540,- Fjellduken Extreme  veil. 2720,- tilbudspris 1770,-

Fjellduken Original har ikke vattering og er den letteste duken som man alltid har med på turen. Den benyttes av mange av våre medlemmer og er du først blitt vant til å ha den med kan du ikke forestille deg livet uten. Den kan brukes som sitteunderlag, vindsekk, golv i forteltet, solreflektor over teltet, gapahuk, levegg, seil, omkledningsrom, underlag i bilsetet når man ikke orker ta av tørrdrakten … kun fantasien setter grenser for anvendelsene.

Hunter og Extreme har vattering. Se beskrivelse av fjelldukene her.

Prisen er inkl mva levert Bodø. Dersom du ønsker å bestille må du sette inn beløpet på klubbens konto senest 29.mai samt sende epost med emne «Jervenduken» til brian (ætt) morsund punktum com med informasjon om bestillingen din.

Klubbkonto: 0530 21 52197.

Bestillingen sendes 30.mai og dukene vil kunne hentes på onsdagspadling når de er mottatt.

Én tanke om “Utvidet tilbud – Jervenduken

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *